UAH
Производство компании | Плазма
Premium Gold
Отзывов: 46
КОМПАНІ ПЛАЗМА, ООО
+38 (057) 754-87-82

Производство КОМПАНІ ПЛАЗМА, ООО

Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІ "ПЛАЗМА" є багатопрофільним підприємством в області виробництва і поставок насосного і гірничо-шахтного устаткування і запасних частин до них.

Одними з видів продукції, що випускається є лебідки маневрові для пересування вагонів, лебідки шахтні допоміжні, скреперні, полкові, лебідки ручні, штовхачі канатні, станки бурові типу НКР, електровози контактні шахтні К-10, К-14, навантажувачі ковшові шахтні ПКШ / ПКУ , породонавантажувальні машини на рейковому ходу типу ППН-1С, ППН-3А, НК-1 з пневматичним і електричним приводом.

Також виробляємо широкий ряд типорозмірів відцентрових секційних насосів типу ЦНС. Поставки ведуться на різні гірничо-рудні підприємства України та Європи.

Також ми можемо Вам запропонувати проектування та виготовлення металоконструкцій і проектування та виготовлення виробничого обладнання з металу для різного технологічного застосування, а також його складових елементів, компонентів і комплектуючих.

Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІ "ПЛАЗМА має в своєму розпорядженні заводську продуктивну базу, оснащену сучасним металообробних і термічним обладнанням вітчизняного та імпортного виробництва, а також кваліфікованими інженерними та робітничими кадрами. В даний час активно ведуться науково-дослідні роботи, спрямовані на вдосконалення технології виробництва, конструкції і підвищення якості продукції, що випускається.

LiveInternet

Описание

производство КОМПАНІ ПЛАЗМА, ООО Украина, ALL.BIZ: Украина